Tarihçe

Eka Aparat ,otomotiv sektöründe sanayi firmalarının imalat faaliyetlerine çözüm ortağı olmak amacıyla Ekametal adı ile 2010 yılında Bursa’da kalıp çelikleri fason işlemleri yaparak faaliyetine başlamıştır.

Gelişim Süreci

Fikstür,kalıp,özel aparat tasarımı ve imalatını da gerçekleştirerek faaliyet alanlarını genişletmiş ve Eka Aparat Fikstür Kalıp Makina San.ve Tic.LTD.ŞTİ olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Misyonumuz

Kalıp,fikstür,aparat imalatında kaliteli hizmet anlayışıyla,ekip bilinciyle çalışan,çevreye duyarlı ve teknolojiye uyum sağlayan personelleri ile müşteri odaklı,zamanında ve hatasız üretim yapan bir firma olarak OEM firmalarının üretimlerinde çözüm ortağı olmak.

 

Vizyonumuz

Sürekli iyileştirerek ve son teknolojileri kullanarak OEM ve ana sanayi firmalarının üretim süreçlerinde ihtiyaç duydukları ekipmanların tasarımını ve imalatını gerçekleştiren lider bir firma olmak.

Kalite Politikamız

Müşteri Odaklı Olmak
Teknolojiye Önem Vermek
Kaliteli Hizmet Vermek
Sürekli İyileştirmek
Verimlilik
İnsana ve Çevreye Duyarlı Olmak
Ekip Ruhunu Benimsemek
Güvenilirlik

Eka Aparat

Sürekli kendini geliştiren ekibiyle kısa sürede ana sanayilerin Bursa ve çevresinde bulunan 1.seviye yan sanayilerinin tercih ettiği bir kuruluş olmayı başarmıştır.


© © 2013 EKAMETAL | Gizlilik Politikası